5 Adımda Instagram Akış Yenilenemedi Hatası 2023’ü Çözme

Instagram Hatası 2023: Akış yenilenemedi

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram, bazı kullanıcılar için sorunlu olabiliyor. Instagram Akış Hatası: Akış yenilenemiyor. Bu hatalar hem kişisel hesaplar hem de e-ticaret için sorun teşkil ediyor. Hataya erişemeyen hesaplar. Instagram akışı yenilenemiyor Bazı kullanıcılar ana sayfalarında veya takip ettikleri hesaplardan gelen yeni içerikleri göremeyebilir.

Instagram Akışı Yenilenemedi Nedir?

Kullanıcı instagram’da oturum açtığında instagram akışı veya fotoğraf paylaşımı, mesajlar ve hesap gibi diğer özellikler çalışmayı durdurabilir.

Instagram’ı güncellerken, kullanıcılar genellikle Instagram akışlarının yenilenmemesi sorunuyla karşılaşırlar.

Instagram Hatası Nasıl Giderilir – Akış yenilenemedi

Instagram akışı yenilenmiyor. Bu sorun periyodik olarak ortaya çıkar. Instagram akışının yenilenmemesi sorununu gidermek için aşağıdaki öğeler kullanılabilir.

1. Sorunun temel nedenini bulun

“instagran güncellenmiyor” şeklinde bir Instagram hatası alıyorsanız giriş yapamıyor olabilirsiniz. Bir çözüm bulmak için hatayı ve nedenini araştırın. Bazen sorunun nedeni kullanıcı olabilir.

Bu sorun, kullanıcıların aynı sorunu yaşayıp yaşamadıklarını görmelerini sağlayan bir site olan “Downdetector” kullanılarak tespit edilebilir.

2. Instagram uygulamasını kaldırma ve yeniden yükleme

Mesaj gönderme veya resim yükleme gibi özellikleri kullanamıyorsanız Instagram yenilenmez. Instagram’ın yenilenmemesini düzeltmenin en kolay yolu uygulamayı sıfırlamaktır. Instagram’ı sildikten sonra yeniden yükleyin. Yeni yüklenen uygulamada oturum açmak, instagram hatasını hala yaşayıp yaşamadığınızı size bildirecektir. Kullanıcıların büyük çoğunluğu instagram ana sayfası açılmıyor sorununu çözmek için bu yöntemi kullanıyor.

3. İnterneti kapatın ve Telefonu yeniden başlatın

Oturum açtığınızda mesaj veya başka bir içerik yükleyemiyorsanız Instagram destek ekibiyle iletişime geçin. Instagram İnternet Bağlantısı Yok Hatası, Instagram ana sayfanızın açılmamasına neden olabilir. Veya herhangi bir resim yükleyemeyebilirsiniz.

İnternet olmaması bu hatanın en yaygın nedenidir. Cihazınızı yeniden başlatarak ve interneti kapatarak düzeltilebilir. Telefonunuzu açtıktan sonra Instagram’a giriş yapın.

4. Akıllı telefonunuzdaki önbelleği sıfırlayın

Instagram uygulamasında oturum açtığınızda ve Instagram akışının yenilenemediğini belirten bir hata mesajı aldığınızda, bunun nedeni muhtemelen bir sunucu sorunu veya kullanıcı sorunudur. Telefonunuzdaki çerezleri silerek bu sorunu çözebilirsiniz. Bu sorun, telefonunuzdan çerezleri silerek kolayca çözülebilir.

5. Instagram Akışı Sorununu Bildir

Instagram kullanıcıları yeni içerik görmeye heveslidir. Büyük hesaplar yeni içeriklerle ilgilenir. Instagram’ın “akış yenilenemedi” hatası kişisel bloglar ve çevrimiçi mağazalar için son derece zararlı olabilir.

 1. Instagram hesap ayarlarınızı açın.
 2. Ayarların alt yarısında bulunan “Sorun Bildir” seçeneğine tıklayın.
 3. Hangi hatayı yaşadığınızı açıklayarak formunuzu gönderebilirsiniz.

Instagram Hatası: Akış yenilenemedi

Instagram en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Hem e-ticaret hesaplarına hem de bireysel hesaplara sahiptir. Instagram akış hataları hem kullanıcılar hem de hizmet sağlayıcılar için büyük bir sorun olabilir.

1. Instagram sunucuları çöküyor olabilir

Sunucular aşırı yüklendiğinde, Instagram sık sık çöküyor. Bu hem bilgisayarlarda hem de telefonlarda olabilir. Instagram çökebilir ve bilgisayarlar veya telefonlar bağlanamaz. “Instagram Akışı Yenilenemiyor” şeklinde bir hata mesajı alabilirsiniz. Bu hatanın sorumlusu Instagram’dır ve beklemekten başka seçeneğiniz yoktur.

2. İnternetinizi ve telefonunuzu kontrol edin

Instagram akış hatası ile karşılaşırsanız internet bağlantınızı ve telefon bağlantınızı kontrol edin.

Instagram Hatası – Android’de akış yenilenemedi

Bu hata Android telefonlarda yaygındır. Genellikle bu hata, hesaplar mesaj göndermede, resim yüklemede ve Instagram akışını yenilemede sorun yaşadığında ortaya çıkar.

 1. Telefonunuzu Ayarlar menüsünü kullanarak ayarlayabilirsiniz
 2. Kablosuz’a tıklayın.
 3. Bağlı olduğunuz WiFi ağını seçin.
 4. Pencere görünene kadar düğmeyi basılı tutun.
 5. Telefonunuzun bağlandığı ağı değiştirin.
 6. Gelişmiş Seçenekleri Göster üzerine tıklayın.
 7. IP Ayarlarına giriş yapın.
 8. 8.8.8.8.8.8. yerine dns1 ve 8/8.4.4.4. yerine dns2 yazın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *